Вісті від наших колег: Уманська МРО ТЧХУ – учасник безпечних заходiв пiд час перебування хасидiв на святкуваннiВже третій день, як в Умань прибувають паломники – хасиди з усього світу. У ці дні волонтери Уманської МРО ТЧХУ зайняті у наметах Червоного Хреста України, де надають гостям першу допомогу.


Як ми уже повідомляли, в Уманi 31 серпня вiдбулася нарада за участi МОЗ, мiсцевоi Влади, Центру контролю i профiлактики захворювань США, НКТЧХУ, Уманськоi МРОТЧХУ, Центру громадського здоров’я Украiни, благодiйного Фонду Рабi Нахмана та iнших установ та органiзацiй. У нарадi взяв участь і виступив генеральный директор НК ТЧХУ Максим Iгоревич Доценко.


На фото: Генеральний директор НК ТЧХУ Максим Доценко спiлкується з мicьким головою м.Умань Iриною Плетньовою бiля намету волонтерiв Червоного Хреста України.
Для безпечного прийому хасидiв на вул. Пушкiна в Умані встановленi намети Червоного Хреста України, де до чергування приступили волонтери Уманської МРО ТЧХУ. Їх роботу схвалили учасники наради в Уманi. Пiдготовлено волонтерiв Червоного Хреста фахiвцями НК ТЧХУ.Волонтери роздають засоби iндивiдуального захисту: маски, антисептики, iнформацiйну лiтературу. На вул. Пушкiна телеекрани демонструють ролики з профiлактики СОVID, наданi Центром Громадського здоров’я України.


Фото – Уманської МРО ТЧХУ та учасників зустрічі хасидів
Прес-служба Уманської МРО ТЧХУ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.