Візит регіонального спеціаліста з інформації ТЧХУ Юлії Рудакової до Львова

 

 

У силу випадку прибуття до Львова регіонального спеціаліста з інформації ТЧХУ Юлії Рудакової співпав з Указом Президента України П.Порошенка про санкції проти російських ЗМІ.

 

 

 

Замість семінару, який планувався, вийшла просто індивідуальна зустріч з окремими членами молодіжного клубу ЛОО ТЧХУ. Валентин Мойсеєнко представив гості двох студентів – четвертокурсників ЛНМУ ім. Данила Галицького, які побажали приєднатися до руху волонтерів. Це – Георгій Данданов з Болгарії та Хуссейн Муссаві з Лівану.

 

 

Людмила Валько, голова молодіжного клубу, розповіла про труднощі і плани роботи на ближчу і подальшу перспективу. Згадали про регулярні візити до Львова журналіста з Німеччини Тілля Майєра і вплив його публікацій на аудиторію.

 

 

Мова зайшла про його останній фільм «Зима у Львові», який 8 травня презентували у генконсульстві у Мюнхені.

 

 

На даний час є можливість побачити тільки рекламний ролик про фільм і оцінити його озвучення.

 

 

Хоч фільм ще тільки дублюється на українську мову, але з його героями, що проживають у Львові, можна познайомитися вже зараз.

 

 

Першу фотосесію було зроблено в оселі Юлії Іванівни Шульгіної.

 

 

Валентин Мойсеєнко вручив самотній господині пакет продуктових наборів, вартістю понад 400 грн. Кошти на підтримку знедолених у Львові Тілль збирає в Німеччині за допомогою своїх публікацій в газеті «Шпігель», виступах на радіо і по телебаченню.

 

 

 

 

Другою адресою була домівка Юлії Сергіївни Величко. Голова ЛОО ТЧХУ В.Мойсеєнко і їй вручив пакет продуктових наборів – подарунок від німецьких спонсорів.

 

 

 

Третьою адресою для візиту червонохрестівців стала оселя Марти Василівни Бурки. Отримавши пакунок з продуктами, господиня не стримала сліз. Прощаючись, попросила, щоб повернули їй для процедур і допомоги по господарству  ту саму патронажну сестру, котра обслуговувала її до 1 січня п.р. , бо із соціальної служби приходять тільки раз на тиждень.

 

 

 

На другий день хоч і не вдалось зібрати контингент «пишучої братії», щоб повести мову про ведення сторінок у соцмережах, наповнення сайтів, роботу з пресою, візуальні стандарти, зйомки відео для збірника “Щомісячного Червоного Хреста”, але була змога ближче познайомитися з підопічними ЛОО ТЧХУ, вислухати їх прохання, побачити на власні очі всю правду життя.

 

 

 

Завершився візит Юлії Рудакової зустріччю із тренером з першої допомоги Іриною Валько, під час якої вони зачепили багато різних тем роботи з молоддю, навчання молодих людей порятунку життя тощо.  Вінцем її візиту став запис інтерв’ю з головою Львівської ОО ТЧХУ Валентином Мойсеєнком, в якому він окреслив горизонти діяльності Товариства у цьому році, наголосив на необхідності збору старих фотографій до 100-річчя Червоного Хреста України, подякував керівництву НК ТЧХУ, – особисто першому заступнику генерального директора Товариства Владиславу Шелокову, за розробку осучасненого сайту для обласної організації Червоного Хреста Львівщини.

 

 

 

Фото – автора і Тілля Майєра

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *