Від УЛТ у Львові надійшла подяка для ЛОО ТЧХУ


8 травня, у Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, від УЛТ у Львові надійшов лист зі словами подяки у Львівську ОО ТЧХУ.

Українське лікарське товариство (УЛТ) у Львові вітає всіх працівників і волонтерів ЛОО ТЧХУ з їх святом, а також: Червоний Хрест Великобританії, Міжнародну Федерацію товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Національний комітет ТЧХ України.

Окремі вітання у святковий день, – голові Львівської обласної організації ТЧХУ пані Уляні Стельмах та голові Личаківської районної організації м. Львова ТЧХУ пані Ірині Апостолюк, – за співпрацю з нами, за їх турботу про людей похилого віку, одиноких, зокрема лікарів, медпрацівників, їх членів родин, ветеранів праці в медицині, особливо під час пандемії Covid-19.
На знімку: (зліва направо) Алла Саченко, провідний спеціаліст ЛОО ТЧХУ, та Ірина Чубучна, керівник клубу ім. Ю.Липи при УЛТ у Львові.

УЛТ дякує за забезпечення допомоги цим верствам населення Львова напередодні Великодніх свят – це великі продуктові та гігієнічні пакунки.
На знімку: (зліва направо) Олександра Луць, активістка УЛТ у Львові та лікарка-пенсіонерка Анна Ліва, 1922 р.н.


Окрему подяку складаємо лікарям, членам УЛТ, які допомогли власним транспортом доставити ці пакунки потребуючим. Це пані Ірині Чубучній та пані Олександрі Луць.
На знімку: лікарка-пенсіонерка Емілія Мамченко, 1935 р.н.

Фото – автора та з відкритих джерел
Мирон Островський,
голова Українського Лікарського Товариства у ЛьвовіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *