Відгукнувся онук: Робота Служби розшуку ТЧХУ на Львівщині

 

 

 

Хоч рівень сучасних комунікацій з кожним днем стає все більш досконалим, але Службі розшуку Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ)#службарозшуку , в т.ч. її Львівському бюро, все одне роботи вистарчає.

 

 

Не зовсім легкою  виявилась  розшукова справа , з якою звернулась служба розшуку Українського Червоного Хреста  за допомогою до Львівської обласної організації  ТЧХУ за запитом п. Ірени, громадянки  США, котра розшукує на теренах Львова свою родину з якою зв”язок втрачено багато років тому.

 

 

Працівниками Червоного Хреста була  відвідана адреса, вказана заявником, але, на жаль, там вже давно не проживають люди, яких розшукують. Поталанило, що  галичани – добрі, чуйні люди: сусіди почали пригадувати, що родина переїхала з цього місця проживання давно, куди точно не знають, але приблизно в район новобудов на вул. Грінченка, і чули, що старші з родини, яких розшукують,  померли , але в них були діти, внуки, ще маленькими їх пам”ятають.

 

Пошуки почалися…Не один будинок обійшли… не одну квартиру відвідали …вибачались, що турбуємо, але зібрані по крихті дані вивели на слід проживання родини. Направили звернення до паспортного столу одного із ЖЕКів і знову зіграла роль доброзичливості працівників – позитивний результат.

 

 

Внук розшукуваного п. Василя Пижика, – Роман, – дав згоду на передачу своєї адреси та контактних даних родичці зі США п. Ірені.

 

 

Це значить, що ще одна родина возз’єднається. А це велика радість, як для родини, так і для Червоного Хреста, який  все зробив для відновлення родинних зв’язків.

 

 

Шукайте, один одного, якщо вже так сталось, що розгубились на життєвих дорогах! Шукайте, і  ваші старання  увінчаються успіхом!

 

 

 

Фото – Ірини Валько

Ніна Добренька,

відповідальна з питань розшуку Львівської ОО  ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *