Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади головного лікаря КП «Перемишлянська центральна районна лікарня»У засіданні конкурсної комісії , в якості її повноважної членкині, взяла участь й Уляна Стельмах, голова Львівської обласної організації ТЧХУ.

Сьогодні, 8 грудня, у місті Перемишляни, що на Львівщині, відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення посади головного лікаря КП «Перемишлянська центральна районна лікарня». Вів його голова комісії, перший заступник голови Перемишлянської міської ради Ярослав Мармуляк.

На засіданні затвердили умови порядку проведення конкурсу, за якими вимагається від кандидатів не тільки закінчена вища медична освіта, але і не менше, ніж 7-річний стаж роботи на управлінських посадах у закладах охорони здоров՚я.

У члени комісії входить 6 осіб, зокрема:

Ярослав Мармуляк – голова
Богдан Слюбик – секретар

Члени комісії:

Уляна Стельмах
Мирон Островський
Лідія Гандзюк
Ірина Донцова


Завтра, 9 грудня, умови конкурсу будуть опубліковані на сайті Перемишлянської міської ради.

(Докладніше див. за посиланням, – https://rada-peremyshlyany.gov.ua/index.php?id=13).

Наступне засідання конкурсної комісії заплановане на 23 грудня п.р.


Так як засідання відбувалося в умовах суворого карантину на пандемію CОVID-19, то Уляна Михайлівна Стельмах, керівник Львівської ОО ТЧХУ, вручила голові конкурсної комісії один з плакатів НК ТЧХУ щодо профілактики коронавірусу.
Ці плакати та листівки будуть розповсюджені повсюдно, а також у Перемишлянській міській раді та підпорядкованих їй державних установах.

Фото – учасників засідання
Прес-служба Львівської обласної організації ТЧХУ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *