Відбулася робоча нарада з керівниками закладів охорони здоров’я Львівщини
Вчора, 10 листопада 2021 року, відбулась онлайн-нарада керівництва департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з керівниками закладів охорони здоров’я Львівської області на платформі Zoom.

Мова йшла про готовність закладів охорони здоров’я до реагування на випадок зростання захворюваності на COVID-19, дотримання протоколів лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19 на амбулаторному етапі, впровадження у Львівській області обмежувальних заходів на період перебування у «червоному» рівні епідеміологічної небезпеки.


Також говорили про рівень охоплення вакцинацією осіб, що мають підписані декларації з сімейним лікарем . Було доведено до відома Наказ МОЗ України про затвердження форми довідки про протипоказання до вакцинації проти COVID-19» та наголошено на правильному заповненні форми.

Керівникам закладів охорони здоров’я було повідомлено про зміни в нормативно-правових актах з питань зарахування в інтернатуру та подання документів на атестації в електронній формі через веб-портал «Доктор Елекс».

В ході наради обговорили питання стосовно стану аварійного/резервного електропостачання, стан дизельних генераторів електроенергії в комунальних закладах охорони здоров’я, постачання природного газу в опалювальному періоді 2021/2022 рр., тощо.Фото – прес-служба ЛОДА
За джерелом:
https://www.facebook.com/healthloda/photos/pcb.428448892205461/428364455547238/Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *