Всеукраїнський семінар НК ТЧХУ – у Львові

В останні дні літа у Львові відбувся Всеукраїнський семінар, організований НК ТЧХУ для тренерів «Ввідного курсу волонтера Червоного Хреста».

 

 

Проходив дводенний семінар в одному з кращих львівських готелів «Джем», але доступний за розцінками.

 

 

Одним з керівників, а водночас і викладачів на семінарі, була Юлія Олефіренко, представник НК ТЧХУ (на знімку – крайня зліва). Сьогодні, 31 серпня, на своїй сторінці у соцмережі Facebook вона зробила такий запис:  «29.08-30.08.2019 м. Львів.Тренінг для тренерів Ввідного курсу волонтера. Два напружені робочі дні. 17 учасників поділилися своїм досвідом, багато чого обговорили та змогли відчути себе тренерами, за допомогою проведення частини курсу.В подальшому презентація буде вдосконалена та зацікавлені у волонтерстві жителі всієї країни краще будуть розуміти місію Товариства Червоного Хреста України».

 

 

Кожен з учасників заходу має не тільки свою сторінку у Facebook, але ще й журналістську освіту, як, наприклад, Вікторія Бірюкова з Білоцерківської МО ТЧХУ. Так що ми скеровуємо читачів до цих джерел інформації. З них можна буде дізнатися багато цікавого й отримати об’єктивну оцінку, на якому рівні відбувся цей захід.

 

Від Львівської ОО ТЧХУ у семінарі-тренінгу взяла участь Катерина Крикля, координатор програми Червоного Хреста з психосоціальної підтримки.

Фото – зі сторінок Юлії Олефіренко та Катерини Криклі у соцмережі Facebook

Ірина Апостолюк,

членкиня правління Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *