Всесвітній тиждень боротьби з інсультомЗ 28 жовтня до 3 листопада в різних країнах світу проходить Всесвітній тиждень інсульту, який проводиться з метою інформування населення планети про серйозність цього захворювання.

Про глобальну епідемію інсультів Всесвітня організація охорони здоров’я заявила ще в 2004 році. А в 2006 році оголосила 29 жовтня Днем боротьби з інсультом. Заходи з цієї нагоди відбуваються в рамках цілого осіннього тижня.

• Інсульт виникає через припинення забезпечення кров’ю частини мозку і без кисню клітини ушкоджуються або вмирають.

Наслідки інсульту можуть бути дуже негативними для людини. Тому важливо вчасно надати пацієнтові кваліфіковану допомогу, забезпечити ефективний курс лікування та після інсультної реабілітації. Тільки цілеспрямовані спільні заходи можуть сприяти поліпшенню ситуації з захворюванням.

Згідно зі статистичними даними, за рік у світі фіксують понад 12,7 мільйонів захворювань, в тому числі половина випадків завершуються летальним результатом через відсутність попереджувальних профілактичних дій та несвоєчасність медичної допомоги. Найчастішими причинами інсультів є підвищений тиск, цукровий діабет, шкідливі звички, низька фізична активність.

Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://daytoday.com.ua/podiya/vsesvitniy-tyzhden-insultu/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.