Всесвітній День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Мостиській РО ТЧХУ на Львівщині

 

З нагоди свята Червоного Хреста і Червоного Півмісяця проведено імідж – коктейль для користувачів Хоросницької сільської бібліотеки на Львівщині. Його організувала голова Мостиської районної організації Товариства Червоного Хреста України Оксана Рабій. Благодій захід отримав назву: «Історія червонохресного руху та МГП (Міжнародне Гуманітарне Право)».

 

 

“Нинішнє свято – одне з найбільш благородних свят нашого часу і засноване на честь дня народження видатного швейцарського діяча Жана Анрі Дюнана. За його ініціативи були створені перші групи волонтерів…Метою діяльності руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця є захист людського життя та здоров’я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних вподобань…”- підкреслила у вітальному слові п. Оксана.

 

 

Зустріч проводилась із використанням привезеної з офісу РО ТЧХУ літератури, яка заздалегідь була виставлена на стенді. Тут були – книги, буклети, листівки. Їх розмістили в експозиції для загального огляду разом з тими, що були подаровані бібліотеці під час акції :”Подаруй бібліотеці книжку”. До речі, книги, що стосуються догляду за хворими в домашніх умовах використовуються під час навчання студентів за спеціальністю “Соціальний працівник”.

 

 

Учасникам акції, – а це були переважно учні місцевої школи, – були роздані буклети на дану тематику.

 

 

З Мостиської РО ТЧХУ –  шлють найщиріші вітання з нагоди свята усім працівникам та волонтерам Товариства Червоного Хреста України!

 

 

Фото – Мостиської РО ТЧХУ

Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.