Всесвітній день боротьби з туберкульозом – у Личаківській РО м. Львова ТЧХУ

«ДЕРЕВО»,  ЩО  РОСТЕ  ВНИЗ

 

 Всесвітній день боротьби з туберкульозом – у Личаківській РО м. Львова ТЧХУ

Народна мудрість вчить здоров’я берегти з молоду. У бібліотеці-філії №24 ЦБС для дітей у Львові завжди пам’ятають про це. І ось у Всесвітній день боротьби з туберкульозом разом з Личаківською РО м. Львова ТЧХУ провели гру «Дерево», що росте навпаки».

 

 

Ця гра була складовою Тижня дитячого читання «Процесом керує читач…». Йдучи до бібліотеки, учні 1 «а» класу ЗСШ-49 несли з собою улюблені книжечки. Адже вони йшли на гру-знайоство  «По дорозі читай місто».

 

 

Ніяк не сподівалися маленькі учасники гри, що побачать  «дерево», яке росте вниз. Про нього розповіла Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ. І росте воно не де-небудь, а у грудях кожної людини.

 

 

Та буває так, що воно в’яне, а потім – засихає. І ось загадка, яку взявся розгадати Маркіян Максимів. Він безпомилково вказав на недугу «дерева» і сказав, що воно всихає, тому що хворіє…

 

 

Його однокласники з цікавістю розглядали хвору частину «дерева» і здорову. І міркували: чому так сталося? Катерина Йосипівна Беднарська, їхня перша вчителька, а вони їй найбільше довіряють, пояснила, чому «дерево» хворіє.

 

Ця гра настільки захопила малечу, що книжечка з «деревом», що росте вниз, пішла з ними у клас, щоб гра продовжилася…

 

 

Директор філії №24 ЦБС для дітей Ольга Володимирівна Бубняк попросила залишити  один з таких буклетів для інших дітей. Разом з вчителькою і однією із мам першокласників Ольга Володимирівна супроводжувала дітей зі школи у бібліотеку і навпаки, адже у класі понад 30 учнів.

 

Гра-знайомство сподобалася дітям, і вони побажали знову повернутися у казку, але уже в іншу – у бібліотеці їх безліч.

 

Фото і текст – прес-служби Личаківської РО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.