Волонтери Червоного Хреста чергували на заключному концерті «Океану Ельзи» у Львові

Як повідомили афіші, концертом на стадіоні «Арена Львів» 17-го червня гурт «Океан Ельзи» завершив свій #worldtourOE.

 

 

«Океан Ельзи» розпочав великий Світовий тур на підтримку дев’ятого студійного альбому «Без меж» ще минулого року. Тур стартував в Україні безкоштовним концертом в Маріуполі, а потім гурт дав концерти ще в 68 містах світу.

 

 

У Львові такий концерт прозвучав 11 червня 2016 р. На ньому чергував зведений загін ЗШР Червоного Хреста Львівщини, Тернопільщини і Прикарпаття.  (Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2016-06-12-7861 ).

 

 

17-го червня, незважаючи на досить високі ціни на квитки (від 350 до 2000 гривень), стадіон «Арена Львів» був майже повністю заповнений. Це значить що послухати улюбленого співака прийшло понад 60 тисяч осіб.

 

 

Цього разу на «розігрівці» концерту виступила молода лемківська співачка Христина Соловій.

 

 

Бурхливі оплески у виконанні Вакарчука викликала пісня «Не йди»

 

 

Під час концерту Святослав Вакарчук заспівав пісню лідера групи “Скрябін” Андрія Кузьменка, котрий загинув у жахливій аварії в лютому 2015 року. Стадіон спалахнула тисячами вогнів, всі підспівували Вакарчуку пісню Кузьми “Мовчати”.

 

 

Хоч всім глядачам добре відомі з 9-го альбому такі пісні, (а також відеокліпи до них), як «Мить», «Не твоя війна», «Життя починається знов», та вони раз-по-раз викликали бурхливі овації трибун.

 

 

Та насолоджуватися чарами музики і пісень  Вакарчука волонтерам Червоного Хреста  Львівщини було ніколи. Розбившись на групи, вони розійшлись по секторах.

 

 

Загальне керівництво випало здійснювати заступнику командира ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС»  Василю Боруцькому.

 

 

Олександр Прокопенко очолив групу волонтерів у 1-й фан-зоні, в правій стороні стадіону.

 

 

Група Андрія Сомика розташувалася у 3- й фан-зоні.

 

 

Якщо минулого року на підмогу приїхали члени загонів швидкого реагування колег з Тернополя та Івано-Франківська, то тепер їх відсутність заповнили студенти – волонтери стоматологічного факультету ЛНМУ ім. Данила Галицького.

 

 

Цю групу очолив старшркурсник, болгарин за національністю, Георгій Данданов. Вони взяли під свою опіку також 1-у фан-зону. У волонтерську групу студентів-медиків ввійшли: Ліля Горуцька, Олга Стеців, Христина Попадюк, Андріана Пізь, Святослав Будянський, Іван Сазонов.

 

 

У кінці концерту, коли підсумки звели до «спільного знаменника», то виявилося: зафіксовано 21 звернення на недомагання, проведена 1 доставка потерпілого до карети “швидкої допомоги”. Все пройшло спокійно, без ксцесів.

 

Після заключного концерту, який прозвучав 17 червня у Львові, гурт «Океан Ельзи» відвідає Харків в День Незалежності, а потім в його роботі настане довга перерва.

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.