Волонтери Львівської ОО ТЧХУ організували разом з партнерами екскурсію на Лавандові поля біля ЛьвоваЛипень – середина літа. І так хочеться із задушливого міста десь на околицю, на луг, на полонини… Волонтери ЛОО ТЧХУ вибрали інший маршрут – на поля, засіяні від горизонту до горизонту лавандою, котра о цій порі є великою привабою для туристів.Організувати екскурсію волонтерам допомогли ентузіасти з ГО «Вектор допомоги». Лавандові квітучі поля викликали у дітей, учасників екскурсії, великий ентузіазм, тому що вони побачили таку красу вперше.
Потім була прогулянка на берег озера, де у затінку можна було трохи відпочити від тридцятиградусної спеки, пограти в цікаві ігри, взяти участь у вікторинах та у роботах з елементами творчості, які пропонували дітям волонтери – інструктори Червоного Хреста з першої психологічної допомоги.

Крім того, відбулася гра – вікторина для дітей «Як не загубитися», під час якої шукали відповіді на запитання: де можна загубитися, коли можна загубитися у повсякденному життя, як під час прогулянки чи екскурсії, так і при надзвичайній ситуації,, і що робити, якщо вже загубився. Діти дізналися більше, як вести себе вдома: коли ти один, коли ти чекаєш на ліфт, коли ти на вулиці один.

Волонтери Червоного Хреста з напрямку роботи Служби розшуку Яніна Пікус та Вікторія Зубова добре знають, що служба розшуку Червоного Хреста допомагає у встановленні долі людей, що зникли безвісти, які послуги надає Служба розшуку Українського Червоного Хреста з відновлення родинних зв’язків, то ж бо з радістю діляться своїми знаннями, як з дітьми, так і з батьками, нагадують, які попереджувальні кроки мають зробити батьки, щоб не загубити дитину.

Кожен з учасників екскурсії отримав гарні враження і позитивні емоції від поїздки, а також пам’ятки про активний день!


Висловлюємо велику подяку волонтерам Червоного Хреста та партнерам з ГО “Вектор допомоги” за цікаву екскурсію і навчання дітей практичним навичкам, як не губитися у різних нестандартних ситуаціях!Фото – Ярини Юричко
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.