Волонтери Данського Червоного Хреста – гості Білоцерківської МО ТЧХУ

Починаючи з 2014 р. ТЧХУ реалізовує програму «Психосоціальна підтримка вразливих верств населення в Україні» за підтримки Данського Червоного Хреста в ряді регіонів країни, в т.ч. і в Білій Церкві.

 

 

20 -24 лютого п.р. в Україні побувала делегація Данського Червоного Хреста на чолі з Генеральним секретарем паном Андерсом Ладеркарлом, а також панною Нелімою Лассен, головою Європейського регіону.

 

Мета візиту делегатів – обговорити співпрацю Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) та Данського Червоного Хреста, її перспективи, здійснити моніторинг реалізації спільних проектів, оцінити поточну ситуацію в Україні, в тому числі в східних регіонах, особисто поспілкуватися з волонтерами та отримувачами допомоги.

Данський Червоний Хрест активно бере участь у діяльності Товариства Червоного Хреста України, підтримуючи переважно такі напрямки роботи, як розвиток Молодіжного руху та психосоціальна підтримка. В Києві постійно працює делегат з підтримки програм Данського Червоного Хреста, котрий координує процес імплементації спільних проектів.

 

 

В 2016 р. таким делегатом був Мадс Остергард. У серпні він побував і у Львові на відкритті молодіжного табору 20 серпня у с. Брюховичах.

 

 

Про нинішню зустріч посланців з Данії коротенький звіт написала на сторінці у ФБ волонтер Білоцерківської МО ТЧХУ Nika Kotlinska: «Сьогодні до нас в гості завітали волонтери Данського Червоного Хреста. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, волонтери обмінювались досвідом, розповідали про свою діяльність. Гості підготували захоплюючу руханку та вправи. Активно обговорювалась тема волонтерства та майбутнього молоді. Активісти ТЧХУ м. Білої Церкви з радістю давали інтерв’ю колегам з Данії. Волонтери вдячні гостям за візит та можливість поспілкуватись з цікавими людьми».

 

З української сторони гостей зустрічали:

Diana BaraevaСофія Сириця, Валентина МалютаGalyna KozhedubДианка БелоцерковскаяАнастасія КучеренкоАртем ДаценкоNatalija Doroshenko та Maryna Kozhedub

 

 

Фото – Білоцерківської МО ТЧХУ

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1408438145941448&set=pcb.1083087031827441&type=3&theater&ifg=1

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.