Високий візит в Україну: В Київ прибув віце-президент МФТЧХ і ЧП

З нагоди святкування 100-річного ювілею Товариства Червоного Хреста України до Києва 16 квітня 2018 року прибув доктор Керем Кінік, віце-президент Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

 

 

В аеропорту почесного гостя урочистостей зустріли Президент Товариства Червоного Хреста України доктор Іван Усіченко та Голова представництва Міжнародної Федерації в Україні Горкмаз Гусейнов.

 

 

Високий гість вітатиме Товариство на урочистій церемонії разом з регіональним директором Європейського офісу МФТЧХ і ЧП доктором Саймоном Міссірі та членом Асамблеї Міжнародного Комітету Червоного Хреста доктором Мауро Аррігоні.

 

 

Всього на заході очікується велика кількість гостей – представників органів державної влади, посольств, дипломатичних місій, керівники міжнародних організацій.

Нагадаємо, що Товариство Червоного Хреста України засноване 18 квітня 1918 року та у 1923 році стало частиною Союзу Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця СРСР.

Починаючи з 1991 року Товариство функціонує як незалежне Національне Товариство, а Указом Президента України від 28 жовтня 1992 року визнане єдиним в Україні Національним Товариством Червоного Хреста.

Наразі Товариство є всеукраїнською гуманітарною організацією та частиною Міжнародного червонохрестного Руху, що діє у 191 країні світу.

Фото – прес-служби ТЧХУ

Джерело:

http://redcross.org.ua/2018/04/ukraine-welcomes-ifrc-vice-president/

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *