Будьте обережні: Землю накрила потужна чотириденна магнітна буря

Сьогодні Земля увійде у зону потужної магнітної бурі, яка триватиме до 27 жовтня.

Про це повідомляє Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Перший щільний потік вдарив по Землі близько тижня тому. Другий, слабший потік, атакує нашу планету цього тижня. Наступного місяця магнітні бурі почнуться 8 і закінчаться 18 листопада.

Геомагнітні бурі впливають на багато галузей діяльності людини, з яких можна виділити порушення зв’язку, систем навігації космічних кораблів, виникнення поверхневих зарядів на трансформаторах і трубопроводах і навіть руйнування енергетичних систем.

Магнітні бурі також впливають на здоров’я і самопочуття людей. Вони небезпечні в першу чергу для тих, хто страждає артеріальною гіпертонією і гіпотонією, хворобами серця. Приблизно 70 % інфарктів, гіпертонічних кризів та інсультів відбувається саме під час сонячних бур.

Геомагнітні збурення часто супроводжуються головним болем, мігренню, прискореним серцебиттям, безсонням, поганим самопочуттям, зниженим життєвим тонусом, перепадами тиску. Вчені пов’язують це з тим, що при коливаннях магнітного поля сповільнюється капілярний кровообіг і настає кисневе голодування тканин.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://expres.ua/news/2017/10/24/268324-budte-oberezhni-zemlyu-nakryla-potuzhna-chotyrydenna-magnitna-burya

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *