Благодійна акція на ХХІУ Форумі видавців «Третій вік: задоволення від читання» від кардіолога Ольги Головні

Майстер-клас на тему: «Що потрібно знати про своє здоров’я сьогодні, плануючи своє завтра?» у рамках Форуму видавців провела лікар-кардіолог, інструктор з йоги і йоготерапії Ольга Головня.

Благодійна акція відбулася 14 вересня у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці, розташованій на проспекті Шевченка, 13.

 

 

Провела захід Ольга Головня, лікар-кардіолог, йоготерапевт, голова Львівської філії Українського інституту йоги та йоготерапії.

 

 

Головна ідея вибраної теми для майстер-класу: кожна хвороба є наслідком стереотипних форм поведінки, певних емоційних станів, які продовжуються тривалий час.

 

 

Ольга Головня наголосила, що чим раніше людина може усвідомити наслідки своїх дій, тим меншими будуть їх наслідки у майбутньому.

 

 

Ми самі призводим себе тютюнопалінням – до раку легень, вживанням міцних напоїв – до алкоголізму,  бажанням негайно пізнати «нірвану» за допомогою психотропних препаратів – до наркоманії, сексуальна розпущеність – до ВІЛ/ СНІДу та інших хвороб, пов’язаних з цим типом поведінки у значної частини наших сучасників.

 

 

Майстер-клас було присвячено різним практикам йоги, за допомогою яких можна попередньо, перед м’язовим навантаженням, активізувати серцево-судинну систему. Ці прийоми йоготерапії дозволяють прискорити перехід на аеробний режим діяльності м’язів, зменшують кисневий дефіцит тканин, дозволяють скоротити час відновлення зношених на довгих життєвих дорогах органів людям похилого віку.

 

 

В кінці заняття Ольга Головня роздала всім бажаючим запрошення на заняття йоготерапією в своєму навчальному закладі.

 

 

Зазначимо, що такий вид навчання для людей всіх вікових категорій дуже активно запроваджується у Білоцерківській МО ТЧХУ, Харківській ОО ТЧХУ та інших організаціях Червоного Хреста. Хочеться вірити, що нинішній майстер-клас стане поштовхом до того, щоб і в організаціях Львівської ОО ТЧХУ звернули увагу на цей вид оздоровлення наших підопічних.

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.