Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» повідомила про навчання з лавинної безпеки з участю ЗШР «ГОРС»

23-25 лютого в с. Пилипець Міжгірського районк на Закарпатті, за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (International Visegrad Fund), відбулись спільні навчання з лавинної безпеки, в яких взяли участь гірські провідники, рятувальники та фрірайдери.

 

 

Тренери з Польщі та Словаччини поділились теоретичними знаннями, а потім закріпили їх на тренінгу.

 

 

Практичні заняття організували на схилах гори Гимба. Організатори дякують керівництву крісельного витягу за надану суттєву знижку при транспортуванні групи. – в Pylypetska файта.

 

 

Тренери з Польщі та Словаччини поділились теоретичними знаннями, а потім закріпили їх на тренінгу на горі Гимба.

 

 

Тут вони поділилися знаннями та досвідом стосовно: видів лавин, визначення ступенів лавинної небезпеки різними методами, способів запобігання потрапляння у лавину, а також використання у зимових походах біперів (піпсів), розповіли про організацію і проведення пошукових робіт та багато іншого.

 

 

Надалі такі навчання відбуватимуться на регулярній основі та охоплюватимуть якомога більшу кількість слухачів.

Довідково:

 10 рятувальників ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» взяли участь в навчаннях з лавинної безпеки в с. Пилипець 23-25 лютого. Досвідчені інструктори з Польщі та Словаччини , – Karolina Kula і Milan Lizuch, – ділились знаннями та досвідом з гірськими провідниками, рятувальниками, фрірайдерами та активними туристами – учасниками навчань.

 

 

Члени загону «ГОРС» та їх командир,  – Михайло Яворівський,  – сердечно вдячні зарубіжним колегам за отримані знання і навики!

Бажаємо  всім – безпечних походів!

 

 

Фото –  Асоціація Гірських Провідників “Ровінь”

За джерелом:

https://www.facebook.com/121212974595037/photos/pcb.1550702974979356/1550654328317554/?type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *