Аеромедична евакуація: надано допомогу ще двом пацієнтам
Сьогодні, 11 жовтня, проведено дві медичні евакуації повітрям. Пацієнтів доставили вертольотом до

лікарні для подальшого обстеження та лікування.


Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію Міністерства внутрішніх справ.


Деталі.

Зранку 39-річній жінці із Турки Львівської області прийшла на допомогу команда фахівців аеромедичної евакуації Львівського Обласного Центру Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф. Жінку із гострим панкреонекрозом терміново перевезли повітрям в Львівську обласну клінічну лікарню для подальшого обстеження та лікування.

Сівши на Марсовому полі у Львові, медичний гелікоптер уже мав запланований політ у Буськ. Там допомоги потребував 50-річний пацієнт, який звернувся до медиків із ангіозним болем. Під час обстеження у нього діагностували гострий інфаркт міокарда. Чоловіка доставили в профільну лікарню міста Львова.
Приземлення гелікоптера у Львові та на автодорозі в Буську забезпечили патрульні поліцейські.


Нагадаємо
7 жовтня, завдяки спільному проєкту аеромедичної евакуації МВС та МОЗ зі Львова до Києва поліцейським гелікоптером Н145 доправили маленьку пацієнтку. Дівчинці лише 9 місяців. У немовляти вроджена вада серця. Для консультації та подальшого лікування дівчинці необхідна була термінова консультація столичних лікарів.

Напередодні на Львівщині поліцейський вертоліт Airbus Helicopters Н145 доставив тримісячне немовля з судомним синдромом до медичного закладу.Додамо


Програма медико – рятувальної авіації введена МВС спільно з Міністерством охорони здоров’я для допомоги громадянам, які потребують невідкладної медичної допомоги і проживають у віддалених населених пунктах.

Використовуються вертольоти Н145 компанії Airbus Helicopters, обладнані для виконання евакуаційних і санітарних потреб. Як повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, у наступні три роки планується створити відповідні авіабази для ефективної роботи медико – рятувальної авіації.Фото – ГУ МВС в Львівській олбасті
За джерелом:
https://www.unn.com.ua/uk/news/1947735-aeromedichna-evakuatsiya-nadano-dopomogu-sche-dvom-patsiyentam


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *