Тренінг до Дня боротьби з наркоманією провели для вихованців «Родинного дому «Покрова» у Львові

До Дня боротьби з наркоманією, лікарями-наркологами та психологами Львівського наркологічного диспансеру у молодіжному центрі імені св. Івана Боско в «Родинному домі «Покрова» було започатковано комплексну програму інформаційно – мотиваційних тренінгових занять з превенції хімічних узалежнень від психоактивних речовин (ПАР) для вихованців родинного дому.

Мета інформаційно – мотиваційного тренінгу – формування у підлітків чіткої життєвої позиції з вибору здорового способу життя і стійких проти наркотичних імуногенів (неприйняття наркотиків), розвитку позитивного внутрішнього морального, психічного потенціалу.

 

 

Внаслідок проведеного тренінгу підвищилась інформованість дітей щодо наслідків вживання наркотичних  засобів, психотропних речовин та прекурсорів, а також лікарських засобів, які можуть призвести до узалежнень.

Даний захід став першим етапом двомісячного циклу інформаційно-мотиваційних тренінгових занять.

 

Довідково:

Личаківська РО м. Львова ТЧХУ, на території якої розташований «Родинний  дім «Покрова», також проводить з його вихованцями різні благодійні акції. Більше того, тут працює колишня її доглядальниця з Червоного Хреста п. Ірина Демків, котра не пориває зв’язків з Товариством донині. Вона, педагоги і вихователі з числа отців – салезіян, до яких належить цей заклад, проводять наполегливу роботу з формування у юнаків здорового стилю життя. Молитва, з якої починається і закінчується день тутешніх вихованців, також надійний захисник від різних земних спокус, у тому числі і від наркоманії.

 

Фото – прес – служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.healthloda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6067.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.