Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.  Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги  вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало…..

Детальніше

СТОП туберкульоз!

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

Управління соціального захисту Львівської міської ради – про співпрацю з ЛОО ТЧХУ

У стрічці новин на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук Управління соціального захисту Львівської міської ради розмістило повідомлення про співпрацю із Львівською ОО ТЧХУ. Тішимося, що маємо таких партнерів, які також допомагають найвразливішим мешканцям Львівської МТГ. Сьогодні волонтери та співробітники Червоного…..

У Львові відкрили Школу грудного вигодовування

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі 2 серпня відкрили Школу грудного вигодовування. У цьому Центрі створюють усі можливі комфортні умови для перебування пацієнтів, а також розширюють можливості щодо навчання та підтримки молодих батьків. Саме тому вчора тут відкрили Школу грудного…..

До уваги мешканців області: графік роботи центрів вакцинації населення Львівської області 2 – 8 серпня

Протягом тижня, 2 -8 серпня, на Львівщині працюватимуть 17 центрів вакцинації у 11 містах Львівщини. Записатися на вакцинацію можна на сайті https://helsi.me/lp/vaccinationГрафік роботи центрів:м. Львів:1) Стадіон «Львів Арена», м.Львів, вул. Стрийська, 19902.08.2114.30- 18.00 (Moderna)03.08.2115.00- 18.30 (Moderna)07-08.08.210.00- 15.00 (Moderna)2) ТРЦ «Форум…..

Цей день в історії: сьогодні увесь світ відзначає Міжнародний день голокосту ромів

У цей понеділок, 2 серпня, Україна разом зі всім світом відзначає Міжнародний день голокосту ромів. Таку дату обрали на знак пам’яті про те, що у ніч проти 3 серпня 1944 року (т. зв. «Циганська ніч») у нацистському таборі смерті Аушвіц-Біркенау…..

Всесвітній день боротьби з раком легенів

1 серпня в усьому світі відзначається День боротьби з раком легенів. На рак легенів припадає приблизно 10% випадків від усієї кількості онкологічних хвороб. На жаль, хвороба клінічно проявляє себе лише на III-IV стадіях, коли більшість методів терапії вже є малоефективними……

Графік роботи центрів вакцинації населення у Львові з 2 по 8 серпня

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляють про графік роботи центрів масової вакцинації населення у місті Львові з 2 по 8 серпня. Стадіон «Львів Арена», м.Львів, вул. Стрийська, 19902.08.202114:30 – 18:00 Moderna 03.08.202115.00 – 18:30 Moderna 07.08-08.0810.00 – 15.00 ModernaЗапис:…..

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

ВООЗ рекомендує виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя, причому воно повинно початися вже протягом години після народження і бути «на вимогу» дитини. Пляшок або пустушок слід уникати. Грудне молоко – ідеальне харчування для новонароджених і немовлят. Воно дає…..

Троє мешканців Львівщини, у яких підтвердили штам “Дельта”, одужали

Троє мешканці Львівщини, котрі були інфіковані коронавірусом штаму “Дельта” – одужали. Про це Суспільному повідомила в.о. генерального директора ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”, головна державна санітарна лікарка області Наталія Іванченко (Тімко). За її словами, загалом…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60

[an error occurred while processing the directive]