Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Останні новини

Поради психолога: Як підтримати своїх рідних та близьких в умовах карантину або ізоляції

Червоний Хрест пропонує кілька простих речей, які ви можете зробити для підтримки ваших друзів і членів сім’ї в умовах карантину та ізоляції. Кризові події можуть бути дуже приголомшливими. Коли людина знаходиться на самоізоляції чи в умовах карантину, вона може переживати…..

Зелена аптека: Рецепти чаю з ягодами для профілактики осінньої застуди

Готуючи нині гарячі напої від застуди для своїх підопічних, патронажні сестри Товариства Червоного Хреста України, користуються, переважно, перевіреними в народній медицині, популярними рецептами, деякі з яких подаємо нижче:Чай з калиною і лимоном• вода – 1 л;• лимон – 1 шт;•…..

Члени ЗШР Червоного Хреста Львівщини “ГОРС” – про свої враження від мандрівки в Грузію

Дім-музей Міхаїла Віссаріоновича Хергіані у м. Местія (Грузія) приваблює багато туристів. Були серед них і гірські рятувальники зі Львівщини. Легендарний грузинський альпініст Михайло (Міхаїл, Чхумліан, Чхвімліан, Чхвімлід) Віссаріонович Хергіані взяв участь в близько 100 рятувальних операціях в горах. Англійські альпіністи…..

Україна тільки входить в період епідемічного підйому коронавірусу

Як передає Укрінформ, про це повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв’ю телеканалу “Дом”. “Країни Європейського Союзу, які виявили не так давно спалах Delta-штаму, зіткнулися з досить піковими навантаженнями на систему охорони здоров’я. Україна тільки входить в…..

Чергова партія вакцини “Comirnaty” надійшла у Львівську область

Львівщина отримала ще 22 230 доз вакцини «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech». Це – мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».Зазначимо, вакцина «Comirnaty» визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також нею в окремих випадках…..

У Львові відбувся круглий стіл, присвячений проблемам проведення вакцинації проти Covid-19

Сьогодні, 20 жовтня, у Львові відбувся круглий стіл на тему «Підтримка зусиль Товариства Червоного Хреста України щодо впровадження вакцинації проти Covid-19». Основною метою заходу було сприяння розвитку ефективної системи вакцинації на Львівщині силами бригад медиків закладів охорони здоров՚я області та…..

Львівська ОО ТЧХУ – дітям села Волиця Мостиської ОТГ

Майстер – клас “Танцювальний віночок” 15 жовтня був проведений волонтеркою Червоного Хреста Львівщини Тамарою Гринишин. Цей віночок стане в нагоді для хореографічних композицій танцювального гуртка «Веселка» (середня група), який функціонує при Народному Домі с. Волиця, що належить до Мостиської ОТГ……

Тілль Майєр і Баденський Червоний Хрест (Німеччина) – меценати Львівської ОО ТЧХУ (ВІДЕО)

З черговим візитом до Львівської  обласної  організації ТЧХУ прибув шанований благодійник з Німеччини, фотожурналіст, член Президії осередку Червоного Хреста у м. Ліхтенфельц Тілль Майєр. Людина знатна у Львівській організації Червоного Хреста та серед її підопічних – одиноких, хворих, людей з…..

[an error occurred while processing the directive]