V фестиваль льодових скульптур – став перлиною Різдвяних святкувань у Львові

У центрі Львова 11-12 січня біля головної ялинки міста тривав традиційний конкурс крижаних скульптур.

У змаганні брали участь 9 львівських митців, які впродовж двох днів вирізали з криги свої скульптури.

 

Тема цьогорічного змагання – «Натхненні Пінзелем», тож авторів льодових витворів надихала творчість видатного львівсського митця епохи бароко – Іоана Георга Пінзеля.

 

 

“Пінзель створював свої шедеври так, що вони й досі вражають неабиякою пластикою у відображенні емоцій. Вониначе летять у просторі, виконуючи чудернацькі рухи. Конкурсанти відтворювали з криги його скульптури, інтерпретуючи їх, згідно свого мистецького бачення”, – написали у місцевих ЗМІ про учасників конкурсу.

 

 

Погода не підвела – термометер не піднімався навіть до нульової позначки. Завершені та спеціально освітлені різкольоровими променями прожекторів скульптури представили глядачам і журі у суботу, 12 січня.

Вечером цього ж дня відбулося голосування журі і визначення переможця. Ним оголошено композцію “Танок Ангелів” скульптора Мар’яна Короля. Цьому талановитому скульптору вдалось втілити справжнє Різдвяне диво в крижаній композиції.
Побачити всі роботи наживо можна біля головної ялинки Львова до 20 січня.

Довідково:

Раніше була мова про те, що на фестивалі льодяних скульптур буде чергувати ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС», але лавино небезпечна ситуація у Карпатах не дозволила їм це зробити: всі вони без винятку були задіяні на гірсько – курортному комплексі на смт. Славсько. Тож на чергування виходили епізодично голови районних організацій Червоного Хреста м. Львова та їх медичні сестри.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *