7 квітня, за традицією, відзначають Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7-го квітня.  Це свято увійшло у традицію з середини минулого століття.

Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, а точніше – дню прийняття статуту цієї організації.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого рівня здоров’я. Тому тема цьогорічного Всесвітнього дня здоров’я: «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди».

Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.

Адже здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими, чи іншими, а особливо хронічними, захворюваннями, на практиці кожен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань.

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи нашої охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті хто так, чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, якнайкраще розуміють цінність здоров’я.

Профілактика та увага до власного здоров’я – основна мета акцій та заходів, які проводять медики в цей день. Будьте фізично активними, правильно харчуйтесь, відмовтесь від поганих звичок, адже наше здоров’я залежить від нас самих.

Бережіть своє здоров’я!

 Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6891.html

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *