7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Щороку в країнах, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров’я, 7 квітня відзначається День здоров’я. Дата є постійною і приуроченою заснуванню організації.

Темою Всесвітнього  дня  здоров’я 2020 року є підтримка медичних сестер та молодшого медичного персоналу. 

Всесвітній день здоров’я покликаний привертати увагу до основних проблем, пов’язаних зі здоров’ям населення. Його головною метою є підвищення обізнаності громадян та представників окремих спільнот про небезпеку різних захворювань, які вважаються найбільш поширеними.

День здоров’я — одна з тих глобальних кампаній, яка дозволяє спільно вирішувати складні задачі і проблеми у сфері життєдіяльності та охорони здоров’я. 

У цей день кожен мешканець нашої планети має пригадати, що здоров’я людини залежить не тільки від зусиль  лікарів.  Лише розуміння необхідності власними зусиллями підтримувати своє здоров’я, зміна способу життя і повага  до  навколишнього середовища допоможе спільно подолати навіть найскладніші  проблеми. 

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І переважно це стосується спроб повернути його на своє місце.

Цього року Всесвітній день здоров’я відзначається у дуже непростий час для усіх нас. Дякуємо усім медичним працівникам, які ведуть боротьбу з пандемією коронавірусу, рятуючи та охороняючи наше здоров’я.  Без карантину, – про збереження нашого з вами здоров’я, – не варта було би і говорити.

Бажаємо усім міцного здоров’я та надійного імунітету! 

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА ЗДОРОВ’Я ВАШИХ БЛИЗЬКИХ!

Колаж – з відкритих джерел

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/9168.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *