25 Book Forum – розпочав у Львові роботу: Офіційний брифінг

Серед книг, представлених на Форумі, почесне місце зайняли твори Ернста Гемінґвея , в т.ч. роман «Прощавай, зброє».

 

 

Сьогодні,19 вересня, відбувся офіційний брифінг 25 BookForum. Спікерами під час брифінгу стали президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос – Ворончук та ідейний натхненник проекту «Ідея міста» Назарій Брезіцький.

 

 

Організатори зазначають, що 25Book Forum – головний культурний фестиваль, який об’єднав авторів, громадських діячів та просто небайдужих людей.

 

 

Президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль зазначила, що читаючи людина звільняється від стресу, тож книги можуть врятувати як людину, так і суспільство: «Я вірю в те, що читання книжок може врятувати і конкретну людину в її складній ситуації, і може врятувати країну. Якщо кожен українець за рік прочитає хоча би 5 книжок, він зможе дещо зрозуміти, зробити висновки і далі рухатися за велінням свого серця».

 

 

Цьогоріч участь у книжковому форумі беруть 260 видавництв, які привезли аж 250 тонн книжок. До того ж, у програмі понад 960 подій, 14 кластерів, 13 спецпроектів, 1000 учасників.

Під час брифінгу заступник міського голови Андрій Москаленко зазначив, що «найважливіше  – це те, що за 25 років Форум став не лише локацією, де презентують книжки, де обговорюють книжки та книгодрукування, а де говорять про справжній сенс життя».

Фокусною темою форуму організатори обрали  «Ринок Свободи»: критерії визначення ціни на свободу, спекуляції поняттям свободи в пропаганді та уявлення про свободу загалом. Детальніше про це можна буде дізнатися у кластері «Ринок свободи», де відбуватимуться тематичні дискусії та лекції.

Спеціальними гостями 25 Book Forum стануть дві відомі американські історикині – дослідниця Східної Європи Марсі Шор, редакторка The Economist та лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбаум.

Довідково:

 Учасником Форуму є і “Видавництво Старого Лева”. В 2018 р. воно надрукувало і представило на Форум серію книг Ернста Гемінґвея , в т.ч. його бестселер «Прощавай, зброє».

Цей роман – один із найвидатніших американських романів про Першу світову війну. Захоплива, частково біографічна оповідь Ернеста Гемінґвея висвітлює жорстокі реалії війни. У ній знаменитий гемінґвеївський телеграфний стиль перемежовується вкрапленнями потоку свідомості, і від того емоції твору сприймаються особливо гостро. Це історія мужності і страху, побратимства, любові та болю. Історія, у якій однаково сильно звучать почуття обов’язку та відчуття «не твоєї війни».

Незабутня історія кохання, яке є лиш ілюзорним острівцем спокою і щастя. У той час початкуючий письменник працював у Червоному Хресті. Після поранення він потрапив у військовий шпиталь, де закохався у медичну сестру Червоного Хреста. Історія їх кохання і пролягла  червоною ниткою крізь увесь сюжет роману.

Автор  – Юлія Формос

Фото – Христини Шпук для прес-служби Форуму видавців і з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://bookforum.ua/ofitsijnyj-bryfing-25-book-forum/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *