24 січня – Міжнародний день освіти

Сьогодні в світі відзначають Міжнародний день освіти.

Відзначення цього Дня було встановлено 3 грудня 2018 року резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.

На той час Брюсселі проходила Глобальна конференція з питань освіти і прийняття резолюції, ініційованої Нігерією і підтриманої 58 державами-членами, продемонструвало політичну волю, спрямовану на підтримку інклюзивної, доступної та якісної освіти для всіх.

ООН зазначає, що освіта є правом кожної людини, вона дає можливість вибратися з бідності і забезпечити добробут в майбутньому.

Однак близько 262 мільйони дітей і підлітків й досі не мають змоги піти або закінчити школу.

Започаткувавши цей День, держави-члени наголосили на важливості рівноцінної за якістю освіти на всіх рівнях, з тим щоб всі люди мали можливість для продовження освіти протягом усього життя, що допомагало б їм набувати необхідні знання та навички та дозволяло повноцінно брати участь в житті суспільства і вносити вклад в забезпечення сталого розвитку.

Просвітницька діяльність – один із найважливіших напрямів роботи Червоний Хрест України.

Яскравий приклад – Дитяча академія першої допомоги, що діє в Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста міста Києва. У рамках проекту розроблено індивідуальну програму інтерактивних занять для дітей різних вікових груп: 5-7 років, 8-10 років, 11-14 років.

План заняття враховує психологічні особливості віку дітей і особливості фізичного та психічного стану (діти з інвалідністю). Особливу увагу приділено інтерактивним методам навчання, що збільшують ефективність запам’ятовування.

У 2019 році Подільська районна організація стала однією з трьох організацій, що вибороли перемогу в конкурсі проектів місцевих організацій #BraVo і тепер втілюють власну ініціативу на якісно високому рівні. За підтримку в реалізації проекту дякуємо нашим партнерам – Данському Червоному Хресту Røde Kors.

Фото – з відкритих джерел та Подільської РО м. Києва ТЧХУ

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2861415-24-sicna-pamatni-dati.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *