21 січня – Міжнародний день обіймів

За вже усталеною традицією це незвичайне свято відзначається переважно в молодіжному та студентському середовищі.

Саме там, у молодіжних і студентських громадах, свято і зародилося. Колись, ще в 70-х роках минулого століття, в середовищі західної молоді виникла дивна ініціатива.

За даними проекту DilovaMova.com, точно відомо, що мода на обійми була викликана загальними віяннями і тенденціями тих, абсолютно приголомшливих років.

Це був якийсь протест на постійно зростаючу напруженість і своєрідна відповідь, яку не просто помітили, а й котра була почута, була підтримана і поширилася по всьому світу.

Прості і дружні обійми, позбавлені всякої двозначності здатні підбадьорити і підтримати, сприяти гарному настрою і внести якийсь спокій у буденну суєту, яка наповнена не тільки нескінченними турботами, але і всілякими тривогами.

Обійми – це своєрідний спосіб психологічної підтримки, який визнано навіть в строгому науковому середовищі. Користь від таких доброзичливих жестів інколи буває досить істотна.

Відомо, що студенти – це одні з найбільш прогресивних верств нашого суспільства. Студентське середовище досить потужна сила, іноді нестримна, повна несподіваних рішень й універсальна у багатьох своїх проявах. Міжнародний день обіймів, який відзначається 21-го січня, тому яскраве підтвердження.

Толерантність і мудрість, здатність щось змінювати на краще і не тільки в своєму житті – це справжній дар. Дуже часто ми задаємося питанням: що нам під силу? Відповідь на це питання до геніальності проста і проходить навіть в площині виникнення цього міжнародного Дня.

 

 

Безкорисливість і дружелюбність, відкритість і не упередженість, прагнення жити і мати душевний спокій – це саме те, чого багатьом з нас не вистачає, але це те, що потрібно просто затребувати, почати використовувати, так як це все властиве нам. Воно вже закладене в нашій людській природі.

У цей чудовий День ми шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім кого ми не знаємо, але хотіли би підтримати!

Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей!

Фото – прес-служби Червоного Хреста Італії та з вільних джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=12

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *