18 квітня, у День 101-річчя ТЧХУ, 12 осіб отримали сертифікати про кваліфікацію тренера з ПСП

У суспільстві, в якому триває з 2014 р. збройний конфлікт на сході України, є великий запит на психосоціальну підтримку, яку  надає Червоний Хрест.

У Києві тривав з 14 до 18 квітня тренінг координаторів програми Червоного Хреста. В ньому взяли участь 12 осіб з чотирьох областей країни і м. Києва.

Читали лекції і проводили тренінг на тему «Психосоціальна підтримка» Ольга Русакова, делегат Данського Червоного Хреста в Україні та Юлія Ющенко, головний спеціаліст психосоціального відділу, тренер НК ТЧХУ.

Після теоретичного матеріалу була проведена рольова гра «ПСП в дії». З нею всі учасники справилися дуже добре. Це був своєрідний підсумковий іспит з прослуханого лекційного фактажу.

 

 

Сертифікати cлухачам семінару-тренінгу вручала особисто керівник навчання Ольга Русакова. Всі бажали зафіксувати цю історичну мить на знімках.

 

 

Від Львівщини було направлено двох осіб. Це була координатор програми Червоного Хреста з ПСП Уляна Стельмах, котра долучилася до цього виду діяльності Товариства на початку року.

 

 

Такий же сертифікат тренера з ПСП отримав волонтер Львівської ОО ТЧХУ, студент Львівської Політехніки Юрій Микуш.

Сьогодні, коли Уляна і Юрій прибули зі столиці до Львова, обоє висловлюють подяку Ользі Русаковій та Юлії Ющенко за ґрунтовно проведений тренінг, а також всім колегам – червонохрестівцям за активну участь і взаємодопомогу.

Фото – учасників навчання

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *