17 лютого – Всесвітній день спонтанного прояву доброти

Доброта – якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Але сьогодні можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай.

Життя дано на добрі справи – говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта – є, принаймні, 17 лютого. Саме в цей день багато хто відзначає неофіційне свято – Всесвітній день спонтанного прояву доброти.

Звідки він взявся, чим примітний і як з ним вітають – читайте нижче в матеріалі УНІАН.

День спонтанного прояву доброти: історія свята Точного визначення про те, хто започаткував традицію святкувати цей день, немає. За наявною інформацією, свій початок свято поклало в США, а в даний час здобуло популярність далеко за межами Америки.

За ще однією версією, День спонтанного прояву доброти почали святкувати в Новій Зеландії на початку нинішнього тисячоліття. Свято не має політичного, релігійного або іншого забарвлення і покликане нагадати людству про роль добра в житті.

Сьогодні щорічно багато компаній та корпорацій проводять благодійні заходи, флешмоби, марафони тощо.

Важлива відмітна їх риса цього дня – це спонтанність. Не дивно, адже людство має ще одне свято, присвячене доброті. Це Всесвітній день доброти і відзначається він 13 листопада. А сьогодні, як і в будь-який інший день – саме час робити добрі справи на благо суспільству, країні, світу.

Традиції Дня доброти 17 лютого Найпростішим виявом доброти в цей день буде ваше ставлення до оточуючих. Мова йде як про добре слово, просту і не дуже допомогу, підтримку, мотиваційні слова, милі бесіди і приємні зустрічі.

Увага, щирість – чи не головні й обов’язкові риси цього дня. 17 лютого можна і потрібно приділяти час близьким людям, провести його з сім’єю, рідними, друзями.

Приємні слова можна сказати не обов’язково знайомим – доброта може полягати в звільненому в транспорті місці, поданій руці на виході з нього або ж щирому слові “дякую” на касі в супермаркеті.

Якщо ви хочете, щоб добро відчули як можна більше потребують ньому людей – сходіть в дитячий будинок, інтернат, будинок для перестарілих, притулок для тварин.

Не важливо, що ви туди з собою візьмете: велику користь може принести щира усмішка і бесіда, ніж привезені з собою подарунки або матеріальна допомога.

Пам’ятаєте, у всьому важливо проявляти щирість – вона справді безцінна!

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.unian.ua/lite/holidays/10875377-vsesvitniy-den-spontannogo-proyavu-dobroti-istoriya-svyata-y-naykrashchi-privitannya.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *