Ірина Сенюта – учасник програми “Правові консультації з Ярославом Жукровським” на каналі «Перший західний»

Серед розмаїття програм у телеглядачів заслуженою популярністю користується програма “Правові консультації з Ярославом Жукровським”.

Секрет цієї популярності знаходимо у резюме, яке журналісти телеканалу розмістили про себе: «Перший Західний – Телеканал Позитивних Змін! Супутниковий зв’язок дозволяє переглядати програми телекомпанії в будь-якій частині світу, а отже телеканал доступний усім глядачам! Інформаційно-розважальний телеканал України, який оперативно та неупереджено висвітлює події в Україні та за її межами, створює власні проекти різні за жанрами.

«Змінюємось разом!» – це основне гасло стало ключовим для творців «Першого Західного». Переглядайте програми в ефірі, на супутнику та онлайн».

22 лютого о 20.30 гостем програми “Правові консультації з Ярославом Жукровським” була кандидат юридичних наук Ірина  Сенюта, завідувач кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО «Фундація медичного права і біоетики України», голова комітету в Комітеті медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.

Про цю програму Ірина Ярославівна зробила запис на своїй сторінці у соцмережі Facebook: «Мала приємну нагоду бути гостею на каналі “Перший західний” у програмі “Правові консультації з Ярославом Жукровським”.

Обговорювали питання забезпечення прав людини у сфері охорони здоров’я у контексті захисту права пацієнта на належне медичне обслуговування.
Детальніше – у відео сюжеті каналу «Перший західний»:

 

 

Фото – зі сторінки Ірини Сенюти у соцмережі Facebook

За джерелом:

https://www.youtube.com/watch?v=67_DKwoE2uI

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *