Ірина Сенюта – про співпрацю з Червоним Хрестом у світлі 100-річчя ТЧХУ

Ірина Сенюта, завідувач кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО «Фундація медичного права і біоетики України», голова комітету в Комітеті медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, національний представник Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law) в Україні на своїй сторінці у Facebook дала високу оцінку співпраці свого колективу, в який ввійшли висококваліфіковані фахівці з медичного права, з Товариством Червоного Хреста України:

«25 квітня 2018 р. у залі засідань Львівської міської ради відбулось урочисте засідання з нагоди 100-річчя Товариства Червоного Хреста України Правління Львівської обласної організації ТЧХ України.

Маю честь і приємність бути членом Президії ТЧХ Личаківського району, долучатись до досягнення мети діяльності ТЧХУ.

Розробка концепції медичного нейтралітету: від формування доктрини цієї концепції до навчальних фільмів, впровадження тематики в навчальні плани з медичного права – це ті початкові кроки, що зроблені вже сьогодні! Ця тематика дуже важлива з огляду на збройний конфлікт на сході України і необхідність захисту медичних працівників і пацієнтів!

А ще чимало спільних просвітницьких заходів у сфері охорони здоров’я, акцій, спрямованих на підвищення правової обізнаності населення!

Дякую Ірині Апостолюк та Олександру Апостолюку за плідну співпрацю і можливість спільно працювати на благо Людини!

 

Щиро дякую за Подяку, це аванс для подальшої діяльності, спрямованої на виконання високої місії ТЧХУ!»

   Ірина Сенюта

 Фото – зі сторінки Ірини Сенюти у Facebook

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=627033890980947&set=a.142162932801381.1073741831.100010230256936&type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *