Наукова дискусія щодо прав людини у сфері охорони здоров’я у Берліні

У Берліні з 9 до 11 листопада юристи, медики, працівники громадського здоров’я з різних країн світу дискутували про те, як краще поєднати права людини з медичним правом.

 

 

Учасником наукових дискусій юристів, медичних працівників, фахівців сфери громадського здоров’я, які відбулися нещодавно у столиці Німеччини, була Ірина Сенюта – завідувач кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО «Фундація медичного права і біоетики України», голова комітету в Комітеті медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.

 

 

Після кожного засідання п. Ірина робила записи на свої сторінці у Facebook:

Запис від 10 листопада:

«Протягом 9-11 листопада 2017 р. в м. Берлін (Німеччина) проходить 1-й Міжнародний симпозіум ‚Права людини у сфері охорони здоров‘я‘ (International Symposium Human Rights in Patient Care) на базі європейського відділення Індіана Університету (США) (Indiana University Europe Gateway), організований спільно з Асоціацією шкіл громадського здоров’я у Європейському регіоні (ASPHER).

9 листопада відбувався тренінг ‚Лідерство та адвокація‘, який проводила Катажина Чабановська (президент ASPHER) та Сью Бабіч Suzanne Babich (заступник декана Школи громадського здоров‘я Indiana University).

Сьогодні стартував симпозіум! Я мала честь і приємність бути панелістом на першій сесії ‚What is HRPC’ і виступити з доповіддю на тему ‚Академічна мережа з питань прав людини у сфері охорони здоров’я: досвід України‘, висвітливши питання додипломної та післядипломної освіти як медичної, так і юридичної, функціонування медико – юридичної клініки та журналу ‚Медичне право‘, які є важливими інструментами мережування у царині медичного права.

Також розкрила інформацію щодо нового проекту Вищої школи адвокатури НААУ – спеціалізовані тренінги з медичного права для адвокатів!

Цікавий захід, на якому присутні учасники з різних країн, що представляють різноманітні інституції (зокрема, США, Нідерланди, Литва, Польща, Іспанія, Україна, Вірменія, Грузія, Німеччина), який започаткує нову неймовірну спектральну співпрацю!»

 

 

Запис від 11 листопада:

 «Триває міжнародний симпозіум, присвячений правам людини у сфері охорони здоров’я. Сьогодні мала приємність бути співмодератором секції ‚ЛГБТ перспективи – права людини у сфері охорони здоров’я та медична допомога трансгендерним людям‘.

Цікавий захід, сповнений новими знайомствами, актуальною інформацією та доброю нагодою зустріти друзів з різних куточків світу, з якими вже не один рік сприяємо захисту прав людини у сфері охорони здоров’я на міжнародному рівні!»

 

 

Фото – Зі сторінки Ірини Сенюти у соцмережі Facebook

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=537574919926845&set=pcb.537575259926811&type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *