Червоний Хрест – у літніх дитячих пришкільних таборах м. Львова

Червоний Хрест – у літніх дитячих таборах, які створені і діють під опікою УДЮМК Личаківського району м. Львова.

22 червня у літньому дитячому таборі, який діє в приміщенні одного із ЖЕКів у м. Львові, що по вул.Дж.Вашінгтона, відбувся «День здоров’я», під час якого Червоний Хрест провів майстер – клас з першої допомоги.

Провела його інструктор Червоного Хреста, волонтер Личаківської районної організації м. Львова Товариства Червоного Хреста України Оксана Галайко.

У навчаннях взяли участь діти зі шкіл №80 та № 82, – вихованці трьох молодіжних клубів, – під керівництвом своїх педагогів-організаторів.

Клуб «Багато сердець» – найчисельніший з них. Ним опікується педагог- організатор Ольга Николаєва.

В майстер – класі взяли участь також і члени клубу юних художників «Какаду», яким читає образотворче мистецтво аспірант Львівської національної академії мистецтв Арсен Колодко.

Були  на тренінгу і діти з клубу англійської мови, яким опікується педагог – органзатор Леся Протовицька.

Серед організаторів «Дня здоров’я» був і викладач фізичної культури, педагог – організатор Володимир Когут.

Діти мали можливість попрактикуватися у серцево-легеневій реанімації на манекені, отримали перші знання з надавння першої допомоги.

Педагоги-організатори високо оцінили майстерність інструктора з першої допомоги  Оксани Галайко.

«Такі майстер-класи будуть проведені Червоним Хрестом й в інших літніх дитячих таборах, які діють влітку у місті. Це тим більш приємно, що навіть у свій 100-річний ювілей Червоний Хрест України не припиняє роботу з молоддю і в період літніх відпусток», – сказала член президії Личаківської районної організації м. Львова ТЧХУ, директор УДЮМК Личаківського району Оксана Серафин.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *