Червоний Хрест Львівщини організував для дітей з родин ВПО черговий похід в ляльковий театр

У Львові відбувся культпохід на виставу «Снігова королева» в театр «І люди, і ляльки» у рамках програми ТЧХУ з ПСП.

 

 

Виконуючи угоду, підписану між Львівською ОО ТЧХУ та театром естрадних мініатюр «І люди, і ляльки», Червоний Хрест в рамках програми з ПСП в неділю, 26 травня, організував черговий культпохід в театр. Чарівники лялькотерапії на цей раз показали маленьким глядачам виставу «Снігова королева», написану за мотивами казок Андерсена.

 

 

П’єса Євгена Шварца у перекладі Надії Крат – яскраве витончене видовище для малят від 4 років. Захоплюючі пригоди героїв у світі королеви холоду з крижаним серцем. Лише вогник любові у серцях здатен врятувати нас від байдужості, крижаного смутку і холодності. Режисер Роман Козак обрав дуже вдалий і хрестоматійний твір для постановки. Якщо ваше дитя вже знайоме з історією Снігової королеви, то їй буде вдвічі цікавіше, адже бачити гарну інтерпретацію добре відомого твору – справжнє задоволення для маленьких гурманів театрального мистецтва.

 

 

Фантасмагоричні декорації та костюми від Оксани Россол змушують і нас, дорослих, щиро перейнятися переживаннями головних персонажів, поринути в казку і знайти для себе відповідь: як вберегти свою душу від байдужості цього світу, як зберегти своє серце від колючих шпильок холодних недоброзичливців.

 

 

«Для дітей вистава «Снігова королева» – чудова нагода отримати урок любові, гармонії і естетичного виховання. Це історія про те, як важливо  зберегти  в своїх серцях щирий, дитячий вогник любові, вірності, чесності і відданості одне одному. Адже лише гаряче серце може подолати усі перешкоди,  розтопити лід  і запалити серця інших людей», – підкреслила Уляна Стельмах, координатор з програми Червоного Хреста з ПСП у Львівській області

Фото – глядачів вистави «Снігова королева»

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *