Червоний Хрест Львівщини опікується постраждалими від обвалу житлового будинку у м. Дрогобичі

Кілька днів тому Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова прийняла на лікування Оксану Терлецьку, що постраждала від обвалу будинку.

Травма виявилася важкою і у Дрогобичі не бралися за лікування цієї пацієнтки.

Доставили постраждалу у Львів. Тут їй зробили операцію. Потім кілька днів приходила до себе у реанімації. І лише вчора, 9 вересня, до неї почали пускати відвідувачів.

 

 

В числі перших постраждалу відвідала Наталія Семочко, голова Шевченківської РО ТЧХУ, на чиїй території знаходиться медичний заклад.

Гостя прийшла не з порожніми руками. Крім гостинців принесла і ваучер на 1000 грн, який дає право підопічним Червоного Хреста отоварюватися у супермаркеті «Епіцентр».

Наступного разу Наталія Іванівна пообіцяла принести необхідні медикаменти і гуманітарну допомогу одягом і взуттям, так як речі Оксани залишилися під завалами будинку у м. Дрогобичі.

Разом з мамою Оксаною під час обвалу постраждала й її дитина, котра знаходиться на лікуванні в іншому медичному закладі на вул. Орлика.

 

 

Червоний Хрест здійснюватиме опіку і над дочкою, а також і над іншими членами родини Терлецьких, котрі залишилися на лікуванні у м. Дрогобичі.

 Фото – Львівської ОО ТЧХУ

Олександр Апостолюк,

волонтер Львівської ОО ТЧХУ з ПСП

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *