Червоний Хрест Львівщини в рамках програми з психосоціальної підтримки провів арт-заняття для дітей з незаможних груп населення

Волонтери Львівської ОО ТЧХУ до Дня захисту дітей провели на Скарбовій горі арт-заняття для дітей з вразливих груп населення в рамках програми з ПСП.

1 червня, у День захисту дітей, волонтерка ЛОО ТЧХУ з напрямку психосоціальної підтримки (ПСП) Христина Ясінська, спільно із волонтерами БФ “Діаконія” провела арт-заняття для найменших діток із прийомних родин та ДБСТ (дитячих будинків сімейного типу), що відбулося на Скарбовій Горі.

 

 

Поки старші учасники підкорювали лісові стежки та спортивні естафети, наймолодші разом з волонтерами творили маленькі дива – розмальовували гіпсові фігурки, малювали в найнезвичніший спосіб коктейльними трубочками та ватними паличками, створювали ниткові чудасії із помпонів і навіть працювали за гончарним кругом. А найсміливіші учасники мали можливість довіритися Майстрам і отримати розпис хною.

 

 

Як пояснюють фахівці, арт-заняття знижує підвищену тривожність у тих, хто не може самостійно впоратися з наслідками пережитого стресу або стресу, який триває, сприяє зниженню напруги та тривоги, емоційному розвантаженню, поліпшенню емоційного стану та настрою через мистецтво та взаємодію з іншими, прискорює особистісний розвиток дітей, спонукає до набуття нових навичок і вмінь.

В результаті арт-заняття учасники знизили емоційну напругу, поліпшили психоемоційних стан, підвищили настрій в колі знайомих, відслідкували власні емоційні переживання та розширили коло своїх можливостей, отримали нові творчі навички та розвинули потенційні здібності.

Фото – учасників заняття з арт-терапії

Прес-служба ЛОО ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *