Червоний Хрест взяв участь у Чемпіонаті України з техніки водного спортивного туризму на річці Чорний Черемош

Днями рятувальники ЗШР Львівської ОО ТЧХУ взяли участь у Чемпіонаті України із спортивного водного туризму.

В період з 26 до 29 квітня у селі Дземброня Верховинського району Івано-Франківської області на річці Чорний Черемош відбувся Чемпіонат України із спортивного водного туризму. Участь у цих змаганнях взяли команди з 10 областей України.

Рятувальники з ДСНС спільно з представниками Гірської оперативно-рятувальної служби «ГОРС» також взяли участь у змаганнях спортсменів-водників. Спільними зусиллями було представлено команду, екіпажі якої змагалися за призові місця на різних етапах турніру.

Залік проводився окремо у різних класах суден: С-2 – катамаран двомісний, С-4 – катамаран чотиримісний та РАФТ-6 – катамаран шестимісний.

 

 

В перший день змагань екіпажі змагалися у довгій гонці протяжністю близько 20 км, в результаті, якої наша команда на катамаранах класу С-4 зайняла 1 та 7 місце.

 

 

Другий день змагань включав етап гонки з проходженням водяних воріт за підсумками якого екіпажі команд на катамаранах класу С-4 зайняли 2 та 10 місце, а на катамарані класу РАФТ-6 – 2 місце.

 

 

Заключного дня проведення даного чемпіонату спільними зусиллями було досягнуто високих результатів в короткій гонці «Спринт». На катамарані класу РАФТ-6 команда здобула призове 1 місце, а на катамаранах класу С-4 екіпажами команд було здобуто 1 та 6 місце відповідно.

 

 

У підсумку, за результатами змагань команда 2 СЦШР ДСНС України спільно з екіпажем команди Гірської оперативно – рятувальної служби  «ГОРС» здобула загальнокомандне призове ІІ місце.

Довідково:

Спортсмени  ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС», в який входить чимало майстрів спорту і кандидатів у майстри спорту України, показали високі результати:

1 місце – на дистанції “Ралі” в класі суден С-4
2 місця – на дистанції “Слалом” в класі С-4 та R-6
1 місця – на дистанції “Спринт” в класі суден С-4 та R-6

Вітаємо переможців! Так тримати! Молодці!

Фото – ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС»

За джерелом:

https://www.facebook.com/GORS.Lviv/photos/a.734554250027983.1073741828.728500763966665/1188938407922896/?type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *