Фільм Тілля Майєра «Зима у Львові» буде показаний на «Зимовому фестивалі» в Сараєво

Документальний фільм Тілля Майєра «Зима у Львові» буде представлений на «Зимовому фестивалі» в Сараєво, який проходитиме з 7 лютого до 21 березня.

А поки що демонстрація чорно – білого документального фільму «Зима у Львові» – в центрі благодійної кампанії Червоного Хреста Німеччини «Допомагати – це легко». ЇЇ метою є збереження медико – соціального центру Червоного Хреста у Львові, який підтримує самотніх людей похилого віку, хворих і повністю збіднілих пенсіонерів.

Нещодавно стало відомо, що цей 17-хвилинний документальний фільм Тілля Майєра буде показаний на «Зимовому фестивалі» в м. Сараєво в лютому. Популярний фестиваль у Боснії та Герцеговині підтримується ЮНЕСКО та Європейським Союзом.

 

 

Фільм «Зима у Львові» є першою творчою роботою редактора німецької газети «Obermain Tagblatt», фотожурналіста Тілля Майєра. В даній стрічці він суміщав кілька ролей: директора, кінорежисера і оператора. Але так як це була перша творча спроба, то йому допомагали досвідчені професіонали: Пірмін Стирнол (Pirmin Styrnol) – директор, Хендрік Стефенсанд (Hendrik Steffensund) – камера  і редагування, Дастін Гамерлейн (Dustin Hemmerlein) – монтаж, Майк  Стирнол (Maik Styrnol) – звукооператор.

 

 

Авторський колектив стрічки «Зима у Львові» прагне зібрати у Німеччині 100 000 євро пожертвувань до квітня, щоб забезпечити роботу медико – соціального центру Львівської ОО ТЧХУ на п’ять років вперед. На даний час 85 000 євро вже зібрані. Вони надійшли від 17 626 осіб через спеціальну платформу в Інтернеті – HMS на Обермейні.

 

Довідково:

 

 

Ті, хто хоче подивитись або безкоштовно скачати фільм «Зима у Львові», можуть скористатися посиланням в Інтернеті: www.winter-in-lviv.org.

 

Фото – зі сторінки Тілля Майєра у соцмережі Facebook

За джерелами:

http://www.obermain.de/lokal/lichtenfels/art2414,614649

https://www.facebook.com/www.tillmayer.de/?hc_ref=ARRyy8zzhuHJk1IaGvq9iRidSUWkn6gwElXxgbzZeG5qbE1YrO8lX4TwSKt3WJnAp2U&fref=nf

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *