У цьогорічному святкуванні Великодня у Шевченківському гаю взяла рекордна кількість львів’ян

ЗНИКЛІ  БЕЗВІСТИ, ПРО ВАС – НЕ ЗАБУЛИ!

Для святкування Великодня у Шевченківський гай прийшло майже 14 тис. відвідувачів.

 

 

На святкування «Великодня в Гаю» у неділю, 8 березня, у Шевченківський гай прийшло 13,7 тис. осіб. За підрахунками адміністрації Музею народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького, це рекордна кількість відвідувачів.

 

 

«Вчора у нас була рекордна кількість відвідувачів – 13 тис. 171 особа. На жаль, після вчорашнього святкування зранку ми вивезли з музею п’ять тракторів сміття, нарахували 46 поломаних лавок, де-не-де понищено паркани і сітку. Тому дуже просимо наших відвідувачі дотримуватись культури поведінки та не хуліганити. Ми організовуємо ці святкування, щоб створювати гарний настрій, щоб берегти українські традиції», – повідомив директор музею Роман Назаровець.

 

 

Зазначимо, традиційне святкування «Великдень у Гаю» тривало 8 та 9 квітня. На території музею проводили різноманітні майстер-класи, працював зоокуток для дітей та три виставки.

 

 

Довідково:

До цього додамо, волонтери Червоного Хреста також взяли участь у святі.  Добровольці зі Служби розшуку Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, наприклад, роздавали інформаційно – пропагандистські буклети на допомогу тим, хто шукає своїх зниклих безвісти родичів.

 

 

Одна з них, Анастасія Остасюк, про яку ми неодноразово уже розповідали, на цей раз взяла з собою на акцію і похресницю, Марійку Олійник, яка є третьокласницею Градівської середньої школи у Городоцькому районі на Львівщині. Анастасія переконана, що до волонтерської роботи в Червоному Хресті треба привчати дітей змалку. «А про зниклих безвісти, – каже вона, – забувати також ніяк не можна».

 Фото – Андрія Остасюка та прес-служби Львівської міськради

За джерелом:

https://zaxid.net/u_tsogorichnomu_svyatkuvanni_velikodnya_u_shevchenkivskomu_gayu_vzyala_rekordna_kilkist_lvivyan_n1453690

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *