У Центрі обліку та нічного перебування бездомних потребують теплого одягу

Уже багато років у Львові на вул. Кирилівській, 3а працює Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян.

У Центрі  потребуюча людина може отримати ночівлю, харчі та теплий одяг, відновити документи. Як зазначають у Центрі, є потреба у теплому одязі та взутті, в основному, чоловічому. Тому усіх небайдужих просять допомогти.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як розповів керівник Центру Олександр Бородін, зараз послугами нічлігу щоденно користуються близько 40 людей, проте з настанням холодів їх стає більше, тому, традиційно, при мінусовій температурі повітря у Центрі працюватиме ще й денний пункт обігріву.

«На час холодів нам особливо не вистачає теплого чоловічого одягу та взуття. Якщо хтось може допомогти, то просимо теплі речі – светри, штани, теплі куртки та взуття середніх розмірів, особливо чоловіче, а також білизну, шкарпетки, приносити у Центр на вул. Кирилівську, 3а», – зазначив Олександр Бородін.

Контактний телефон (0322)  233−14−79.

Довідково:

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, та надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці. Зокрема, веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zik.ua/news/2018/12/13/u_tsentri_obliku_ta_nichnogo_perebuvannya_bezdomnyh_potrebuyut_teplogo_1468835

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *