У притулку для безхатченків у Львові провели передріздвяну вечерю (ВІДЕО)

У Львові відбулась святкова передріздвяна вечеря для безхатьків

У притулку для безхатченків, що на вул. Мазепи, 48, з нагоди Різдва провели святкову вігілію (вечерю), організовану римо-католицькою громадою. До спільної різдвяної молитви та трапези долучились Архієпископ РКЦ Мечислав Мокшицький та міський голова Львова Андрій Садовий.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

 

 

«Ми в ці дні повинні пам’ятати тих, кому є важко, і маємо бути всі разом», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

 

Нагадаємо, сьогодні римо-католицька спільнота Львова розпочала святкування Різдва за Григоріанським календарем. У Латинському катедральному соборі (парафія Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, площа Катедральна, 1) о 18:00 год відбудеться традиційна різдвяна урочиста меса («Пастирка»), яку очолить Архієпископ РКЦ Мечислав Мокшицький.

З розкладом Різдвяних богослужінь у римо-католицьких храмах м. Львова можна ознайомитись за посиланням.

 

Довідково:

 12 листопада цього року відбулось освячення Дому милосердя для безхатченків та найбільш потребуючих міста (вул. Гетьмана Мазепи, 48), де можуть жити 40 бездомних чоловіків. Щодня у їдальні притулку можуть готувати їжу для 300 осіб. В планах Центру також створення майстерні на 15 робочих місць для мешканців Дому милосердя. Цим закладом для безхатченків і бідних опікується Згромадження Братів Альбертинців у Львові.

У підготовці до освячення Дому милосердя, як ми уже повідомляли, брала участь Вікторія Дудяк, патронажна сестра милосердя Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.

Фото – прес-служби ЛМР

За джерелом:

https://www.youtube.com/watch?v=Up9O9V_q0rw&feature=youtu.be

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *