У Палаці Мистецтв у Львові стартувала програма “Туризм і робочі місця”

Сьогодні, 27 вересня 2019 року, у Львівському Палаці Мистецтв стартувала програма «Туризм і робочі місця: краще майбутнє для всіх». Захід приурочений до Всесвітнього дня туризму та буде тривати до Дня студента.

 

 

В рамках програми цілого заходу відбудуться презентації туристичних маршрутів «Історичний шлях кримсько-татарського народу з Криму до Литви», «Ой там, під Високим Замком», молодіжної туристичної програми «Подорожуй. Відпочивай. Пізнай. Вивчай. Працюй», проведення цікавих майстер-класів, різноманітні бізнес студії тощо.

 

 

Захід надає можливість реалізації творчого потенціалу, представлення пропозицій активного відпочинку, промоції навчальних закладів. Зокрема свої вміння, культурні надбання та ремесла представлять українські, кримсько-татарські, болгарські умільці, а також молодь Львівщини.

 

 

Для найменших відвідувачів передбачено дитячі майданчики «Майбутнє починається сьогодні».

 

 

Організатори: Львівська обласна молодіжна хостел асоціація за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

Довідково: щороку Всесвітній день туризму присвячений певній тематиці. У 2019 році – «Туризм та робочі місця: краще майбутнє для всіх».

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=47495

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *