У м. Червонограді, що на Львівщині, почали розклеювати плакати від НК ТЧХУ щодо захисту від коронавірусу

Шахтарське місто Червоноград, як і всі інші населені пункти України, готується до пандемії коронавірусу. У цій підготовці бере активну участь і Червоний Хрест.

26 березня у Червоноградську міську організацію Червоного Хреста прибула зі Львова Новою Поштою посилка з плакатами щодо захисту від коронавірусу. Розпакувавши її, Марія Горошко, членкиня Правління НК ТЧХУ, а водночас і голова МО ТЧХУ м. Червонограда, ознайомилася з друкованою продукцією, розклала її по тематиці і розміру, і прикинула, де її можна розмістити. Не довго думаючи, взяла кілька плакатів і першим ділом пішла до сусідів з Управління праці і соцзахисту, щоб вивісили у себе на Дошці оголошень.

Потім був візит в Управління пенсійного фонду, а також в інші установи і канцелярії їхнього п’ятиповерхового будинку, де базується Червоний Хрест.

Але цього замало. Потрібно вивісити плакати й на вулиці. Цим сьогодні, 27 березня, зайнявся волонтер Червоного Хреста з психосоціальної підтримки Михайло Новосад. Обіцяв своїм друзям у соцмережі Фейсбук завтра продовжити цю місію.

Фото – Марії Горошко

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *