У «Місті професій» в парку ім. І. Франка діти спробували себе в ролі медичних працівників

17 червня, у День медичного працівника, в парку ім. І.Франка діти спробували себе у різних ролях в грі «Місто професій».  

Одержавши свій “паспорт” з переліком професій, дитина «влаштовувалась на роботу». Було представлено такі професії як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо.

За свою працю діти отримували «заробітну платню» – гривники, які згодом обмінювали на солодощі.

Найбільший “попит” був на професію медичного працівника. Черги вишикувались біля наметів з медичними атрибутами. “Працевлаштовували” дітей лікар-педіатр Яворівської ЦРЛ Світлана Качмар, експерт департаменту охорони здоров’я з епідеміології, прихильник Червоного Хреста Наталія Тімко.

Маленькі медики мали можливість одягнути медичний халат і шапочку, попрацювати з фонендоскопом, шпателем, потримати в руках справжній шприц.

Дітей, зокрема, навчали, що такими шприцами роблять не лише уколи, коли людина хворіє, а й щеплення, які допомагають не допустити захворювання. Питанням вакцинації приділялася особлива увага. Діти отримували наочні матеріали для роботи – Календарі профілактичних щеплень та відповіді на найбільш розповсюджені запитання.

А допомагали маленьким лікарям члени Ради молодих лікарів Львівщини. Дитячий фонд ООЗ Unicef підготував всі знаряддя праці маленьких медиків.

Проект довів, що професія медичного працівника є цікавою для молодого покоління, а здобуті дітьми навички можуть стати першою сходинкою в прагненні осягнути велику науку, якою є медицина.

Організатори проекту доклали всіх зусиль, щоб діти змалечку розуміли, що наше життя є безцінним, і люди, які стоять на варті здоров’я, є необхідними завжди і всюди.

Фото – прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/7166.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *