У Львівській ОО ТЧХУ – регулярно підвищують кваліфікацію інструкторів з першої допомоги

Семінар з навичок з першої допомоги відбувся  11 лютого для діючих інструкторів Львівської ОО ТЧХУ в МСЦ Червоного Хреста Львівщини.

Учасники семінару підвищення кваліфікації дізналися багато нової інформації і задумалися, яку їм слід зробити корекцію у своїй подальшій роботі з населенням.

 

 

Дуже складними травмами є кровотечі. Особливо коли це стосується дітей і людей похилого. Тож провідною  темою стала тема «Надання першої допомоги при кровотечах».

 

 

Вела семінар Ірина Валько, тренер з першої допомоги Червоного Хреста Львівщини. Крім кровотеч, Ірина Миколаївна закцентувала увагу присутніх на першій допомозі малюкам, якщо вони проковтнули сторонній предмет або іграшку і мають проблеми з диханням.

 

 

“Дуже цікаво і дохідливо цю тему розкрила тренер з першої допомоги Ірина Валько. Вона продемонструвала нам, учасникам, типові прийоми і методи з першої допомоги при кровотечах різної тяжкості, розповіла про випадки зі своєї власної практики і дала можливість нам законспектувати найбільш важливі положення цієї важливої теми”, – підсумувала в кінці семінару Марія Горошко, член правління НК ТЧХУ, голова Червоноградської МО ТЧХУ.

 

 

Друга половина семінару була присвячена актуальним проблемам Служби розшуку Львівської ОО ТЧХУ. Але про це – у наступних випусках новин.

 

 

В семінарі взяли участь 10 інструкторів з першої допомоги. Побажаймо ж їм успіхів у подальшій роботі на ниві милосердя!

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ