У Львівській ОО ТЧХУ провели майстер-клас з виготовлення вітальних листівок

В офісі Львівської ОО ТЧХУ пройшов майстер-клас з виготовлення вітальних листівок у техніці кардмейкінг.

 

Кардмейкінг (англ. cardmaking; у перекладі card – листівка, make – робити) – мистецтво виготовлення вітальних листівок своїми руками.

Кардмейкінг, як напрям у мистецтві, виник нещодавно, але створенням листівок займалися ще у древньому Китаї. Там існувала традиція на Новий рік обмінюватися листівками. У Єгипті привітання записувались на сувоях папірусу. Сьогодні цей вид мистецтва набуває чималої популярності та розповсюдження серед дітей та молоді.

 

 

У майстер-класі взяли участь 12 учнів загальноосвітніх шкіл м. Львова, батьки яких перебувають у зоні збройного конфлікту, діти з малозабезпечених сімей та багатодітних родин.

 

 

Майстер – клас провела Юлія Федів, педагог-організатор УДЮМК Залізничного району м. Львова.

 

 

Допомагали педагогу – організатору червонохрестівці: координатор з програми Червоного Хреста з ПСП по Львівській області Уляна Стельмах та Галина Олег, волонтер ЛОО  ТЧХУ.

 

 

Ольга Русакова, делегат з питань психосоціальної підтримки і соціальної згуртованості Данського Червоного Хреста взяла опіку над Михайлом Олійником, третьокласником із Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №1 І-ІІІ ст. ім. Б.-І. Антонича.

 

 

Спільними зусиллями вони змайстрували чудову вітальну листівку, яку Михайло на канікулах вручить мамі, коли повернеться додому у с. Градівку, що в Городоцькому районі на Львівщині.

 

 

«Всі діти із задоволенням виготовили на майстер-класі вітальні листівки для своїх мам, бабусь та сестричок. – Підсумувала благодійну акцію Лідія Лукасевич, головний фахівець відділу психосоціальної підтримки НК ТЧХУ. – Такі заходи потрібно проводити частіше, адже вони сприяють як згуртуванню, так і підвищенню емоційного тонусу в юних учасників».

Наступним кроком у розгортанні програми Червоного Хреста з ПСП на Львівщині буде зустріч дітей з родин ВПО з львівськими письменниками, художниками, скульпторами, музикантами, музейними працівниками, походи у шоколадне кафе, в ляльковий театр, в зоопарк та інші визначні місця, які так любить малеча.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *