У Львівському «Охматдиті» запрацювала Сімейна Кімната

Сьогодні, 2 листопада, в Обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» урочисто відкрили кімнату, в якій можуть перебувати батьки та інші родичі під час лікування дитини. Проект реалізувала Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні.

 

У Сімейних Кімнатах Рональда МакДональда українські родини, слідом за родинами в 64 інших країнах світу, отримають змогу відпочити, поїсти, набратися сил, приділити час спілкуванню та грі з дитиною.

 

 

«В лікарні може бути надзвичайний ремонт та надсучасне обладнання, але батьки все одно неспокійні за свою дитину і її здоров’я. І тому створення комфортних умов для цілої родини – це запорука успішного лікування та швидкого одужання», – наголосила під час відкриття кімнати директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

 

 

Львівщина стала першою областю в Україні, де запрацювала Сімейна Кімната.

 

 

«В центрі уваги має бути пацієнт. Такий принцип діє в усьому цивілізованому світі. Ця ідея мусить бути розповсюджена також в Україні», – розповіла в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

 

 

У Сімейній Кімнаті облаштували кухню, місця для сну, зону відпочинку, доступ до Інтернету та бібліотеку.

 

 

«Ми створили усі умови, аби батьки могли бути поруч зі своїм дитям. Головне, що дають Сімейні Кімнати Рональда МакДональда – це можливість для родини бути поруч, не залишати свою дитину без сімейного тепла і любові під час боротьби з хворобою», –  зазначив голова Наглядової Ради Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні Гжегож Хмелярський.

 

 

В урочистій церемонії взяв участь і виступив міський голова Львова Андрій Садовий і директор департамету здоров”я ЛМР Володимир Зуб.

 

 

Створення Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в українських лікарнях підтримує Міністерство охорони здоров’я України.

 

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=31523

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *