У Львівському обласному спеціалізованому центрі радіаційного захисту населення відбувся семінар з лікарями районів і міст області

Сьогодні, 15 лютого 2019 року в КНП ЛОР “Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту населення” проведено семінар.

Захід проведено спільно з департаментом соціального захисту населення ЛОДА. Він призначений для лікарів районів і міст області, а також з відповідальними за організацію надання медичної допомоги постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

 

Начальником відділу пільг і комунікацій департаменту соціального захисту населення ЛОДА Р. Андресом було доведено виділенні асигнування аптечним закладам, які заключили угоди з відділами соціального захисту населення районів і міст області для відшкодування вартості лікарських засобів  за рецептами лікарів, а також виділенні асигнування для проведення зубопротезування. Обговорено проблеми  соціального  захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

 

Тетяна Пошивак, директор КНП ЛОР ЛОС центру РЗН,  висвітила  результати проведеної роботи у 2018 році по наданню медичної допомоги постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, досягнення  і перспективи розвитку на 2019 рік.

 

 

Ірина Федак, головний експерт департаменту охорони здоров’я з терапії, заступник директора з поліклінічної роботи та експертизи тимчасової непрацездатності Центру, доповіла про постанову КМУ України від 31.10.2018р. №908  “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів”, про зміни до наказу МОЗ України від 04.10.2018 № 1819 “Про  лікарські засоби”. Про порядок скерування постраждалих у КНП ЛОР ЛОСЦРЗН та на реабілітаційне лікування в обласну лікарню відновного лікування.

 

 

Мирослава Мушкевич, заступник голови регіональної міжвідомчої  експертної комісії по встановленню причинного зв’язку з дією іонізуючого випромінення, довела до відома лікарів про вимоги до оформлення медичної документації при встановленні причинного зв’язку з дією іонізуючого випромінення з роботами на ЧАЕС.

Фото – ДОЗ  ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/7809.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *