У Львові 13 серпня відбулося відкриття XVІ Всеукраїнських змагань юних рятувальників «Школа безпеки»

Сьогодні у Львові відбулося урочисте відкриття XVІ Всеукраїнських змагань юних рятувальників «Школа безпеки».

 

 

Урочиста частина змагань юних рятівників розпочалася з виконання гімну України.

 

 

З нагоди відкриття змагань до пам’ятника пожежникам, що загинули на ліквідації катастрофи на ЧАЕС у 1986 р., було покладено квіти.

 

 

Цю почесну церемонію виконали минулорічні чемпіони – Катерина Ємець, учениця 11 класу з смт. Білики Полтавської області та Денис Кравчук,  учень 8 класу з м. Почаїв Тернопільської області

 

 

Як ми уже повідомляли, на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 13-18 серпня будуть проходити XVІ Всеукраїнські змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

 

 

У змаганнях братимуть участь близько 200 дітей та молоді віком від 10 до 18 років з 18 регіонів України, зокрема, команди – переможниці та призери міжнародних зльотів, всеукраїнських, обласних, міських та районних зборів-змагань «Школа безпеки», учасники гуртків юних рятувальників.

 

 

З вітальним словом до учасників змагань звернувся в.о.рктора  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Мирослав Коваль, котрий побажав кожній команді гарних успіхів і вагомих медалей та призів привезти з собою додому.

 

 

Керівник Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» Алла Негрієнко, звертаючись до присутніх, підкреслила, що ці змагання – це підсумок роботи у минулому навчальному році регіональних відділень їх Руху з юнацтвом своїх теренів і перемога нехай дістанеться тим, хто найбільш ретельно працював у попередній період.

 

 

Перший заступник начальника ГУ ДСНС у Львівській області, полковник Іван Дідух також привітав учасників змагань. Він побажав їм перемог, а тим хто закінчить у наступному році школу подумати над тим, що досить бути юним рятувальником, а треба приєднуватися до когорти своїх наставників і вливатися у лави їх відомства.

 

 

Старшим суддею змагань з розділу «Перша допомога» призначено тренера з цього профілю ТЧХУ, командира ЗШР Червоного Хреста Луганщини Петра Костирю (на знімку – крайній зліва). До своїх обов’язків він приступить 14 серпня, коли за планом настане після 15.00 черга цього виду змагань.

 

 

Завершилася урочиста частина показовими виступами переможців минулих років.

 

 

Побажаймо ж успіхів кожній команді!

 

Нехай переможе – сильніший!

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *