У Львові Червоний Хрест відзначає 100-річчя ТЧХУ: Урочисте засідання в ЛМР з нагоди ювілею Товариства  

У Великій сесійній залі Львівської міської ради сьогодні, 25 квітня, відбулося урочисте засідання правління обласної організації Червоного Хреста Львівщини  з нагоди 100-річчя ТЧХУ.

На заході були присутні голови міських та районних організацій, члени Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, представники органів місцевого самоврядування, меценати, волонтери та інші гості.

 

 

На знімку: (зліва направо) Ігор Держко, Валентин Мойсеєнко, Оксана Яковець, Мирон Островський, Андрій Базилевич.

В урочистостях взяли участь: голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Львівщини Валентин Мойсеєнко, заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос – Ворончук, заступник деректора департаменту гуманітарної політики, начальник служби у справах дітей ЛМР Ростислав Тимків, заступник директора департаменту з питань цивільного захисту – начальник управління з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Іван Харчук, проректор з лікувальної роботи ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент СФУЛТУ, професор Андрій Базилевич, завідувач кафедри філософії та економіки ЛНМУ ім. Данила Гальцького, професор, радник ректора Ігор Держко, начальник відділу по роботі з ВПО департаменту соціального забезпечення населення ЛОДА Оксана Яковець, психолог, доцент кафедри військової підготовки Національної академії сухопутних військ Ольга Швед, завідувач міського психотерапевтичного центру, член Європейської асоціації психотерапії (EAP), Української спілки психотерапевтів (УСП), заступник голови Головної управи УЛТ у Львові Мирон Островський та ін.

 

 

Після виконання гімну України ювілейні урочистості розпочалися.

 

 

На трибуні голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко.

 

 

Валентин Анісимович привітав присутніх зі святом, коротко ознайомив їх з історією і діяльністю очолюваної ним організації, розповів про святкові заходи у Києві, про те, що ми продовжуємо розпочату справу минулими поколіннями, зокрема такими його представниками, як Катерина Зарицька, Юрій Липа та ін.

 

 

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос – Ворончук, побажавши Червоному Хресту примножити надбання попередників і торувати шлях у незвідане майбутнє.

 

 

Палкі привітання від своїх колективів передали червонохрестівцям Ігор Держко, Ростислав Тимків та ін.

 

 

Заступник голови УЛТ у Львові Мирон Островський привітав учасників свята із столітнім ювілеєм і вручив Валентину Мойсєєнку, голові ЛОО ТЧХУ, україномовний двохтомний  Ілюстрований медичний словник ДОРЛАНДА, виданий у Філадельфії, США. Це вже 29-е ювілейне видання, яке бере початок з 1900 р. і є найпопулярнішим медичним словником у світі.

 

 

Валентин Мойсеєнко вручив активістам і великим прихильникам Червоного Хреста – Почесні Грамоти Товариства, найвищі нагороди ТЧХУ “Почесна відзнака”, ювілейну монету, випущену до 100-річчя ТЧХУ.

 

 

Партнери Червоного Хреста Львівщини у цей день нагородили також керівника Львівської ОО ТЧХУ Валентина Мойсеєнка.

 

 

Юних переможців конкурсу дитячого малюнку нагороджено призами і сувенірами.

 

 

Завершилися урочистості концертом, підготовленим Народним художнім колективом театру пісні «Каприз», створеному у СЗШ-43 м. Львова. Вони виконали авторські пісні учасниці колективу Софії Лазорко.

 

 

Роль ведучої свята виконала Наталія Яремків, – заступник директора з виховної роботи СЗШ-97 м. Львова.

 

 

Валентин Мойсеєнко, голова ЛОО ТЧХ України, подякував   учасникам урочистого засідання і запросив до подальшої співпраці у реалізації намічених планів Червоного Хреста Львівщини.

 

 

Фото – Ірини Апостолюк

Прес – служба Львівської ОО ТЧХ України

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *